Το πράσινο της φύσης, τα απέραντα γάλανα νερά των θαλασσών, των λιμνών και των ποταμών, το φως του ήλιου και ο ρομαντισμός του φεγγαριού· όλα αυτά αποτελούν την ομορφιά της φύσης, την ηρεμία και ισορροπία του περιβάλλοντος. Όλα αυτά συμβάλλουν στο να ζούμε και να απολαμβάνουμε το φυσικό κόσμο γύρω μας, που έχει άλλη αξία, πιο διαχρονική.
Το να γινόμαστε ένα με τη φύση, ένα με τα τοπία γύρω μας, αυτό είναι που γεμίζει με φως την καρδιά μας και που μας κάνει να ονειρευόμαστε και να επιθυμούμε να γνωρίσουμε όλους τους μακρινούς τόπους. Κι όσο περισσότερο θα γεμίζουμε την καρδιά μας με φως, τόσο λιγότερο τσιμέντο θα χρησιμοποιούμε, γιατί δε θα θέλουμε να θάψουμε αυτή η φυσική ομορφιά.
Για την όποια απορία ή αίτημά σας, στείλτε μας μήνυμα μέσω E-mail ή των Social Media ή καταχωρήστε την παραγγελία σας όποτε εσείς θέλετε και εμείς θα επικοινωνήσουμε μαζί σας το συντομότερο δυνατό!
Ακόμη και εκτός του αναγραφόμενου ωραρίου μας, θα προσπαθήσουμε να σας απαντήσουμε το μέγιστο εντός 24ώρου.
Σας ευχαριστούμε!
Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη 9.00-13.00
Πέμπτη 17.00-22.00
Παρασκευή, Σάββατο 9.00-13.00
Κυριακή 17.00-19.00
Μείνετε ενημερωμένοι με τις ειδήσεις και τις προσφορές εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας