Τα παιδιά είναι σημαντικό να κοινωνικοποιούνται απο νεαρή ηλικία, να παίζουν, να μοιράζονται, να αλληλεπιδρούν, ερχόμενα σε επαφή με τη φύση και τους γύρω τους.
Ένα απλό, αλλά παραδοσιακό παιχνίδι ήταν και είναι το “κουτσό”. Πρόκειται για ένα, χωρίς ιδιαίτερους κανόνες, παιχνίδι. Το σημαντικό είναι να έχεις καλή ισορροπία! Τα παιδιά στέκονται όρθια πατώντας στο ένα μόνο πόδι τους, έχοντας μαζεμένο το άλλο τους πόδι με κλίση προς τα πίσω. Έτσι, χοροπηδάνε και όσο αντέξουν!… Φυσικά, μπορούν να υπάρξουν διάφορες παραλλαγές, αρκεί να υπάρχει καλή παρέα, φαντασία και όρεξη για παιχνίδι!
Για την όποια απορία ή αίτημά σας, στείλτε μας μήνυμα μέσω E-mail ή των Social Media ή καταχωρήστε την παραγγελία σας όποτε εσείς θέλετε και εμείς θα επικοινωνήσουμε μαζί σας το συντομότερο δυνατό!
Ακόμη και εκτός του αναγραφόμενου ωραρίου μας, θα προσπαθήσουμε να σας απαντήσουμε το μέγιστο εντός 24ώρου.
Σας ευχαριστούμε!
Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη 9.00-13.00
Πέμπτη 17.00-22.00
Παρασκευή, Σάββατο 9.00-13.00
Κυριακή 17.00-19.00
Μείνετε ενημερωμένοι με τις ειδήσεις και τις προσφορές εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας